UkraineEnglishRussian
096 552-50-75
099 275-38-33
Носиш Y- футболку - будуєш "Охматдит"!

10458457 845705315461952 5706625944494676038 n

Запрошуємо всіх прийняти участь у благодійній акції "Носиш Y- футболку - будуєш "Охматдит", що проводиться благодійним фондом "Здорові діти України"...

В разі створення сучасного лікувально-діагностичного комплексу НДСЛ «Охматдит» - це буде найбільший медичний об’єкт в Україні, збудований за часи незалежності загальною площею 67 тис. кв. метрів. Сучасне обладнання дозволятиме робити операції з пересадки кісткового мозку від нерідного донора, що раніше не здійснювались в Україні. Також, значно зросте кількість дітей, які матимуть змогу лікуватись в лікарні «Охматдит» (з 18тис. до 25 тис. дітей на рік). Крім того, реалізація проекту створюватиме 1011 додаткових робочих місць для висококваліфікованих працівників в галузі медицини.

За підрахунками експертів, тільки за останні три роки українці вивезли за кордон близько 90 млн. євро або понад 1,4 млрд. гривень на здійснення операцій з пересадки кісткового мозку від нерідного донору, що повинні здійснюватись в новому корпусі НДСЛ «Охматдит». Проекту потрібен громадський патронат! Увага небайдужих, талановитих, відповідальних Українців!

Ви можете зробити благодійний внесок в рамках акції «Носиш Y-футболку - будуєш «Охматдит»! Зробивши благодійний внесок від 300 грн Ви отримуєте за небайдужість футболку від дизайнерки Олесі Теліженко. Кожен Ваш внесок піде на покрівлю для суперсучасної клініки для дітей, яка обов’язково з’явиться в Києві. Головне – це прагнення громади! І кожна отримана Вами Y-футболка є символом згуртованості суспільства на шляху до цієї мети.

Ми віримо, що перемога України буде не лише на військовому фронті, а й в новій високій якості життя, а значить, розвинутій медицині.

Допоможіть у створенні лікарні та майте «заряджену творенням» річ у своєму гардеробі!

Детельну інформацію ви зможете знайти безпосередньо на сайті Благодійної організації Здорові діти України: http://zdu.ohmatdyt.org/donate